چرا ما ؟

هلدینگ باستانی یک شرکت دانش‌بنیان کسب‌وکار خصوصی بنام ایمن گستر باستانی با بیش از 12 سال سابقه ، با هدف کمک به ایده پروری، رشد و توسعه کسب‌ و کارهای نوپا و اکوسيستم کارآفرينی در حوزه فن آوری و اطلاعات در کشور می باشد. مدیریت این مجموعه با مهندس محمد امین باستانی بیزنس کوچ و منتور بین المللی با تجربه 20 سال کارآفرینی در کشور است. در کنار تسهیلگری رشد کسب‌وکارها، موضوع مهم دیگری که همواره به آن پرداخته شده، آموزش کسب‌وکار در رده‌های دانش‌آموزی و دانشجویی است. در سال‌های اخير، به طراحی مدل‌های کسب و کار در نوآوری و کارآفرینی، طراحی مدل‌های همکاری بین شرکتهای بزرگ و استارتاپها و شرکتهای دانش‌بنیان و فناور می پردازیم. همواره با نوآوری و تجربه تیم متخصص و جوان توانسته است برند هایی مانند باستانی سافت، باستانی طب، پیام رسان باستانی، فروشگاه اینترنتی و آکادمی باستانی را راه اندازی نماید.

شبکه سازی

آموزش و شبکه سازی

با توجه به اهمیت مشاوره تخصصی در امور استارتاپی و کسب و کار، شبکه‌ای از افراد خبره و متخصص در حوزه‌های متنوع آماده انتقال دانش و تجربیات به تیم‌ها با برگزاری رویدادهایی که منجر به آموزش، هم‌افزایی، تبادل نظر و شبکه سازی می‌شود؛ تا در مراحل تبدیل ایده به محصول یا رشد هستند کمک بسیاری کند تا به درآمد بالاتری برسد.

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری و فضای اشتراکی

در فضای اشتراکی ما فضا و امکانات اولیه فعالیت جهت تبدیل ایده به محصول اولیه را برای استارتاپ‌ها فراهم می‌کنیم و امکاناتی مانند میز کار، اینترنت، اتاق جلسات، پذیرایی در اختیار تیم‌ها قرار می‌گیرد. سرمایه گذاری روی استارتاپ ها یکی از فعالیت هایی است که توسط ما صورت می گیرد همچنین ما می‌توانیم شما را به شبکه‌ای از سرمایه‌گذاران  متصل کنیم و در این راه تا رسیدن به نتیجه مطلوب با شما همراه هستیم.

کوچینگ

منتورینگ و کوچینگ

با داشتن بیش از ۱۵۰ منتور و کوچ از برترین‌های اکوسیستم کاسبان با تجربه در کشور، آماده است برای حل مشکلات و سوالات شما در زمینه‌های مختلف کسب و کار مسترمایند و کمک کنیم. اگر شما در حین رسیدن به اهداف و ارائه نتیجه قابل قبول به بازار هستید و هنوز MVP محصول را ارائه نکردین با مشاوران ما در تماس باشید.

برندهای ما

باستانی طب

باستانی سافت

پیام رسان باستانی

فروشگاه اینترنتی باستانی

اگر به دنبال طراحی نرم افزار یا وب سایت تخصصی می باشید و هنوز شخص یا تیم معتبری پیدا نکرده اید، ما با تیم مجرب و متخصص مان برای شما محصولاتمان را شخصی سازی می نماییم و می توانیم به صورت اختصاصی از صفر تا صد طراحی نماییم و به شما پشتیبانی ارائه دهیم.

مراحل انجام پروژه

جلسات هماهنگی و بررسی نیاز مشتری

مشاوره به صورت منتورینگ یا کوچینگ در جهت بررسی اهداف

سرمایه گذاری و یا خرید ایده

طراحی جدول زمانبندی تحویل فازهای پروژه

تحویل نسخه پایه طبق زمانبندی تا اتمام پروژه

بررسی و رفع اشکالات پیش آمده یا اصلاحیه های لازم خارج از جلسه هماهنگی اولیه

پشتیبانی و ارائه گزارشات مرتبط

شبکه اجتماعی ما